Шпильки асорті 12шт (38мм, 30мм, 26мм по 4шт) комплект шпильок
Англійська шпилька, асорті - різновид шпильки, безпечний пристрій у вигляді голки, з'єднаної зі стрижнем, що має на кінці кришку. Використовується для заколювання, приколювання шматків м'яких тканин та інших м'яких матеріалів. Також може бути модним аксесуаром і виготовлятися із золота чи срібла, іноді з використанням страз або дорогоцінного каміння.
Англійська шпилька може бути елементом декоративних предметів: брошів, нагрудних знаків тощо.
Англійська шпилька - різновид шпильки, безпечне пристосування у вигляді голки, з'єднаної зі стрижнем, що має на кінці кришку. Використовується для заколювання, прікаливанія шматків м'яких тканин та інших м'яких матеріалів. Також може бути модним аксесуаром і виготовлятися з золота або срібла, іноді з використанням страз або дорогоцінних каменів.
Пристосування, функціонально подібні сучасним англійським шпильок, використовувалися ще більше трьох тисячоліть тому, вперше з'явившись у праіндоєвропейської народів Причорномор'я [джерело не вказано 696 днів]. У III тисячолітті до нашої ери шумери - цивілізація, що існувала на південному сході Межиріччя в IV-III тисячоліттях до нашої ери, - вже використовувала шпильки, виготовлені із заліза і кістки. А в XIII столітті до нашої ери стародавні римляни скріплювали тоги шпилькою, яка називалася «фибулой» (металева застібка для одягу, що служить прикрасою).
В середні віки в Європі вчені відчувають нестачу в інструменті для кріплення аркушів паперу. На той час зшивати папір вже було незручно через зростаючі обсягів роботи. Тоді і з'являються машини для виробництва шпильок. Булавки виготовляли шляхом розтягування металевих брусків в дріт. Потім її пропорційно розрізали і прикріплювали металеву головку до кожного відрізку.
У нинішньому вигляді англійську шпильку винайшов американський інженер Уолтер Хант в липні 1849 року. Права на її використання були продані за 15 $ (приблизно 400 $ в наш час).
Однак в ті часи патент не завжди захищав винахідника. Вже восени того ж року заповзятливий британець (Чарльз Роулі) запатентував аналог шпильки Ханта у себе на батьківщині. Тому тепер у всьому світі цю шпильку називають «англійської».
Англійська шпилька може бути елементом декоративних предметів туалету: брошок, нагрудних знаків і т. д.